Wprowadzenie do coachingu jako metody wspierającej w zmianie - praktyczny warsztat dla psychologów, pedagogów i nauczycieli

Coaching stał się ostatnio niezwykle modny. W przestrzeni publicznej nie ustaje dyskusja nad tym, czy jest potrzebny, pomocny, czy wspiera rozwój czy jest tylko kolejnym biczem w ręku szefów służącym do zwiększania efektywności pracowników. Tymczasem zawód coacha wybiera coraz więcej ludzi – niejednokrotnie całkiem niesłusznie nazywając coachingiem swoją usługę, która w rzeczywistości z tą metodą nie ma nic wspólnego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest, a czym nie jest coaching i czy w Twoim rozwoju jako psychologa, nauczyciela, pedagoga będzie Ci z nim po drodze – zapraszamy na ten webinar.

Jakie korzyści przyniesie Ci ten warsztat?

Podczas tego webinaru, w kameralnej grupie warsztatowej:

  • dowiesz się, czym jest a czym na pewno nie jest coaching

  • dowiesz się, jak odróżnić coaching od innych metod wspierania rozwoju 

  • poznasz podstawową strukturę sesji coachingowej

  • dowiesz się, jakich narzędzi używa coach

  • dowiesz się, w jaki sposób wzbogacić swój warsztat o  narzędzia coachingowe w swojej codziennej pracy z drugim człowiekiem

  • dowiesz się, jakie są rodzaje coachingu i czym właściwie się od siebie różnią

Termin warsztatu on-line: 26 stycznia, g. 18:30

Koszt webinaru

89 zł / osoba

spotkanie poprowadzi

Joanna Płuciennik

Trenerka, pedagog, andragog, coach kryzysowy i lifecoach

Ukończyła andragogikę na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Akademię Coachingu Kryzysowego. Jest jednym z niewielu w Polsce certyfikowanym coachem kryzysowym, a także członkinią-założycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.
 
Współautorka wyjątkowej książki „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie?”. To poradnik dla każdego, kto chce pokonać kryzys i poprawić swoje życie.
 
Jej sercu bliska jest problematyka kryzysu psychologicznego. Zjawisko to jest obecnie niezwykle powszechne i odciska piętno na codzienności wielu ludzi. Jako coach kryzysowy specjalizuje się szczególnie w tym obszarze, wspierając ludzi, którzy tak często pozbawieni są wsparcia nawet ze strony swoich najbliższych. Pomaga odnaleźć siebie w trudnej sytuacji, poukładać relacje w rodzinie i poza nią, a także znaleźć siłę i motywację oraz dostępne opcje pokonania nadarzających się trudności.