Moje dziecko się samookalecza

W sytuacji kryzysowej zazwyczaj tylko dziecko zostaje objęte pomocą psychologiczną. Braknie wsparcia dla rodziców, którzy nie potrafią poradzić sobie z nową rzeczywistością. Nie wiedzą, co mogą zrobić, aby pomóc dziecku i jak zadbać o… siebie. 

Nagle w głowie pojawia się wiele pytań i wątpliwości, które pozostają bez odpowiedzi. Rodzice czują się bezradni, zagubieni i pozostawieni sami sobie. 

Jeśli jesteś rodzicem dziecka samookaleczającego się i chcesz dowiedzieć się, jak sobie radzić z własnymi emocjami, strachem, bezradnością, to ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

samookaleczanie

W trakcie 1,5 godziny spotkania odpowiem na pytania:

  • jaką funkcję pełnią samookaleczenia,
  • w jaki sposób reagować, kiedy znajdziesz zakrwawione chusteczki lub żyletkę,
  • jak rozmawiać z dzieckiem o samouszkodzeniach ciała,
  • jak panować nad własnymi reakcjami, jak sobie pomóc.

Psycholog odpowie także na pytania pojawiające się na czacie.

Webinar jest bezpłatny, odbędzie się 16 września 2021

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, zapisz się do naszego newslettera. Po po potwierdzeniu chęci uczestnictwa dostaniesz wiadomość z linkiem do wydarzenia.

SPOTKANIE POPROWADZI

Maja Pisarek

Psycholog, psychotraumatolog 

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem oraz założycielką Poradni Zdrowia Psychicznego w Legionowie. Pracuje głównie z młodzieżą oraz dorosłymi. Pomagam osobom po próbach samobójczych, stratach i traumach. Jestem także wsparciem osób doznających przemocy i trudności w relacjach. Prowadzę terapię osób zmagających się z depresją, chorobą dwubiegunową, zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami osobowości.