Wprowadzenie do pracy z traumą - webinar z psychotraumatologiem

Trauma, to wyjątkowo trudne do zintegrowania w głowie zdarzenie. Do niedawna uważano, że traumatyczna może być dla nas śmierć lub wypadek, wydarzenie zagrażające życiu.

Dziś wiemy jednak, że nie ważne jest to, co się zdarzyło, tylko to, jaką ranę to pozostawiło.

Praca psychotraumatologa to pochylenie się nad wieloma niuansami diagnostycznymi, przejście przez ścieżkę trudnych przeżyć razem z pacjentem oraz dobór odpowiedniej metody do pracy z nim.

W trakcie webinaru przybliżone zostało zjawisko traumy, PTSD, cPTSD, DID. Od strony praktycznej, Maja Pisarek opowiedziała o dysocjacjach, które mogą objawiać się w niezrozumiały do końca sposób.

Webinar skierowany do psychologów, którzy pracują z pacjentami z traumą

Koszt webinaru

59 zł / osoba

spotkanie poprowadzi

Maja Pisarek

Trenerka, psycholog, psychotraumatolog, właścicielka Poradni Zdrowia Psychicznego Okay Psycholodzy i Terapeuci w Legionowie.

Absolwentka SWPS na kierunku psychologia kliniczna, Szkoły wyższej Bogdana Jańskiego na kierunku pedagogika oraz Uniwersytetu Gdańskiego z kierunkiem psychotraumatologia, gdzie aktualnie wykłada.
Na co dzień pracuje z młodzieżą i dorosłymi zmagającymi się ze skutkami traumy zarówno prostej jak i złożonej. Pomaga w wychodzeniu z depresji, zaburzeń lękowych oraz wszelkich zaburzeń afektywnych.
Osoba z ogromną charyzmą, zarażająca uśmiechem, doświadczony i aktywny szkoleniowiec.