Moje dziecko się samookalecza

W sytuacji kryzysowej zazwyczaj tylko dziecko zostaje objęte pomocą psychologiczną. Braknie wsparcia dla rodziców, którzy nie potrafią poradzić sobie z nową rzeczywistością. Nie wiedzą, co mogą zrobić, aby pomóc dziecku i jak zadbać o… siebie.

Nagle w głowie pojawia się wiele pytań i wątpliwości, które pozostają bez odpowiedzi. Rodzice czują się bezradni, zagubieni i pozostawieni sami sobie.

Jeśli jesteś rodzicem dziecka samookaleczającego się i chcesz dowiedzieć się, jak sobie radzić z własnymi emocjami, strachem, bezradnością, to ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

myśli samobójcze samobójstwo

Czego dowiesz się ze szkolenia?

W trakcie 1,5 godziny spotkania odpowiem na pytania:

  • jaką funkcję pełnią samookaleczenia,
  • w jaki sposób reagować, kiedy znajdziesz zakrwawione chusteczki lub żyletkę,
  • jak rozmawiać z dzieckiem o samouszkodzeniach ciała,
  • jak panować nad własnymi reakcjami, jak sobie pomóc.

Webinar możesz zobaczyć bezpłatnie!

spotkanie poprowadziła

Maja Pisarek

Trenerka, psycholog, psychotraumatolog, właścicielka Poradni Zdrowia Psychicznego Okay Psycholodzy i Terapeuci w Legionowie.

Absolwentka SWPS na kierunku psychologia kliniczna, Szkoły wyższej Bogdana Jańskiego na kierunku pedagogika oraz Uniwersytetu Gdańskiego z kierunkiem psychotraumatologia, gdzie aktualnie wykłada.
Na co dzień pracuje z młodzieżą i dorosłymi zmagającymi się ze skutkami traumy zarówno prostej jak i złożonej. Pomaga w wychodzeniu z depresji, zaburzeń lękowych oraz wszelkich zaburzeń afektywnych.
Osoba z ogromną charyzmą, zarażająca uśmiechem, doświadczony i aktywny szkoleniowiec.