Sprawdź naszą ofertę lub skonsultuj z nami swoje potrzeby

JESTEŚMY dla wsparcia twojej firmy - coaching, wzmocnienie zespołu, skuteczniejsza komunikacja, praktyczne wskazówki dla pracodawcy i pracowników

Gotowe projekty szkoleń

Dowiesz się jak efektywnie zarządzać swoim czasem, jak prawidłowe zarządzanie czasem wpływa na Twoją równowagę życiową, wzmocnisz motywację do wprowadzenia zmian.

Inteligencja Emocjonalna i radzenie sobie ze stresem

Zwiększysz świadomość emocjonalną, empatię w codziennym życiu, nauczysz się zarządzać swoimi emocjami i budować wartościowe relacje z innymi.

Komunikacja Transformująca - trening komunikacji w zespole

Wdrożenie Komunikacji Transformującej w zespole i organizacji powoduje wzrost samodzielności i zaangażowania pracowników.
 
Rośnie poziom satysfakcji klientów i ich lojalność wobec firmy.

Magiczna triada - głos, oddech, ciało - podstawa prawidłowej autoprezentacji

Warsztaty z logopedą i fizjoterapeutą. Poznasz jaki wpływ na Twój sposób wypowiadania się, ma prawidłowa postawa i oddech. Poznasz lepiej swój głos, swoje ciało i swoje możliwości. Staniesz się pewniejszy siebie, a wystąpienia publiczne nie będą wzbudzać lęku.

Wypalenie zawodowe - jak motywować zespół

people, girls, women-2557396.jpg

Klasyfikacja chorób już wkrótce obejmie także wypalenie zawodowe. Sprawdź jak wzmocnić i zmotywować zespół.

Coaching dla zespołu w Twojej firmie

Realizujemy grupowy coaching dla Twojego zespołu – aby wzmocnić team, poprawić komunikację i znaleźć rozwiązania dla pojawiających się przeszkód w płynnej wspłópracy.

Przygotowaliśmy ofertę szkoleń i praktycznych warsztatów dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Obejmuje najważniejsze problematyczne zagadnienia, z jakimi spotykamy się w szkole. 

Szukasz czegoś innego? Masz konkretne potrzeby? Napisz do nas, aby otrzymać propozycję szkolenia skrojonego na miarę!