Szkolenia dla psychologów i rodziców

JESTEŚMY DLA NAUCZYCIELI, PEDAGOGÓW, PSYCHIATRÓW, TERAPEUTÓW - ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI!

Sprawdź aktualne szkolenia

Rodzice w kryzysie. Jak odnaleźć i wzmocnić siebie, gdy życie nie jest prostą ścieżką wśród kwitnących łąk?

Każdy rodzic na swej drodze napotyka problemy i wyzwania, które nie zawsze udaje się z łatwością pokonać. Często pojawia się wtedy kryzys psychiczny uniemożliwiający działanie. Z kursu dowiesz się czym jest ów kryzys i jak wpływa na ciało oraz umysł. Poznasz skuteczne strategie rozwiązywania problemów i wzmocnisz siebie.

Ratunku! Moje dziecko się złości!

Twoje dziecko się złości a Ty czujesz się bezsilny?
A może reagujesz na złość dziecka krzykiem albo jeszcze większą złością?
Chcesz zrozumieć co może kryć się pod złością?
Chcesz nauczyć swoje dziecko regulacji emocji?

Pakiet szkoleń dla psychologów, psychoterapeutów, pedagogów

We współpracy z naszymi specjalistami, przygotowaliśmy pakiet szkoleń – aspekty prawne opieki psychologicznej, alienacja rodzicielska, trauma, praca z młodzieżą zagrożoną samobójstwem – sprawdź cały pakiet!

Wprowadzenie do coachingu jako metody wspierającej w zmianie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest, a czym nie jest coaching i czy w Twoim rozwoju jako psychologa, nauczyciela, pedagoga będzie Ci z nim po drodze – zapraszamy na to szkolenie.

Praca z młodzieżą zagrożoną samobójstwem

Szkolenie to przybliża tematykę myśli samobójczych i ich etapów, wyjaśnia, jak reagować w sytuacjach zagrożenia i obala mity dotyczące samobójstw, traktuje też o depresji młodzieńczej i utajonej. Kurs skierowany do rodziców i specjalistów.

Jak to działa?

Wybierz szkolenie

Wykup dostęp

Rozpocznij kurs

JESTEŚMY także dla wsparcia twojej firmy - coaching, wzmocnienie zespołu, skuteczniejsza komunikacja, praktyczne wskazówki dla pracodawcy i pracowników. Stworzymy dla ciebie szkolenie na miarę!