Warsztaty dla Pań - Kobieta jest Siłą

To miejsce dla każdej z Was!

Zapraszamy na warsztaty z psychologami, dietetykiem i fizjoterapeutą.
 
W naszej nowej przestrzeni chcemy przyjąć Was wszystkie z otwartymi ramionami, ciepłą kawą, dobrym jedzeniem i wartościowymi tematami, które są potrzebne i istotne dla każdej Kobiety.

Jak będzie przebiegało nasze spotkanie?

Program:

  • Maja Pisarek – psycholog, psychotraumatolog – „Kiedy stałam się Kobietą” – kiedy lęk zmienia się w odwagę – o wierze w swoje możliwości. Z własnej praktyki zawodowej i doświadczeń, Maja powie dużo o znaczeniu samostanowienia, jak realizować swoje plany i marzenia mimo lęku. Jak rozwijać to, co w pierwszej chwili wydaje się nieosiągalne.
  • Joanna Mioduszewska – psycholog – „Jestem ważna, jestem wystarczająca” – o samoocenie, czym ona jest, co na nią wpływa.Jak nasze codzienne nawyki mogą wpłynąć na samoocenę – o przeglądaniu social media, pieniądzach oraz ich wydawaniu, pracy czy też miłości i związkach.
  • Maria Sokołowska – fizjoterapeutka kobiet – „Miednica moje centrum” – jak dbać o swoje zdrowie i cieszyć się kobiecością bez bólu. Dzięki wieloletniej pracy w gabinecie, a także własnego doświadczenia, Marysia doskonale zna kobiece ciało, wie co mu szkodzi, a co służy i tą właśnie wiedzą podzieli się z Wami na warsztacie.
  • Anna Sobalska – dietetyk – „Dieta a zdrowie kobiet” – jak sposób odżywiania wpływa na zdrowie (endometrioza, PCOS, choroby tarczycy)

Termin: 12.03.2022, 11:00-16:00

Koszt:

159 zł / udział stacjonarny

129 zł / udział on-line

Partnerzy:

spotkania poprowadzą

Maja Pisarek

Trenerka, psycholog, psychotraumatolog, właścicielka Poradni Zdrowia Psychicznego Okay Psycholodzy i Terapeuci w Legionowie.
Absolwentka SWPS na kierunku psychologia kliniczna, Szkoły wyższej Bogdana Jańskiego na kierunku pedagogika oraz Uniwersytetu Gdańskiego z kierunkiem psychotraumatologia, gdzie aktualnie wykłada.
Na co dzień pracuje z młodzieżą i dorosłymi zmagającymi się ze skutkami traumy zarówno prostej jak i złożonej. Pomaga w wychodzeniu z depresji, zaburzeń lękowych oraz wszelkich zaburzeń afektywnych.
Osoba z ogromną charyzmą, zarażająca uśmiechem, doświadczony i aktywny szkoleniowiec.

Joanna Mioduszewska

Trenerka, psycholog, arteterapeuta, ukończyła Psychologię na Akademii Pedagogiki Specjalnej ze specjalnością: Wspieranie rozwoju i ksztacenia.

Pracuje z dziećmi oraz ich rodzicami, w swojej pracy stara się tłumaczyć rodzicom emocje dzieci, ważne jest dla Asi to, by wspólnie odnajdywać rozwiązania sytuacji.

„Od kiedy sama jestem mamą rozumiem jak bardzo potrzebne jest wspieranie rodziców – wiem jakie wyzwanie stanowi dbanie zarówno o potrzeby rodziny, ale także swoje.”

Joanna wspiera także kobiety w ciąży i po porodzie, które borykają się z lękami czy depresją poporodową.

Maria Sokołowska

Fizjoterapeutka kobiet, pracuje z paniami w każdym wieku, w ciąży, po porodzie, w okresie menopauzy, prowadzi terapię indywidualną i grupową. 

Maria jest doświadczonym fizjoterapeutą, trenerem – prowadziła wiele warsztatów na temat mięśni dna miednicy oraz zajęć ruchowych dla grup.

Na co dzień pracuje z kobietami nad ich zdrowiem i lepszym samopoczuciem.

Anna Sobalska

Dietetyk kliniczny –  absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka o specjalizacji dietetyka kliniczna. Swoją wiedzę poszerza w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Ania pomaga w zmianie masy ciała, zbudowaniu zdrowych nawyków żywieniowych i dbaniu o stan zdrowia.

Swoje doświadczenie zdobyła na oddziałach szpitalnych oraz w poradniach dietetycznych. Pracuje z osobami dorosłymi borykającymi się z nadmierną lub zbyt niską masą ciała wraz z występującymi chorobami współistniejącymi. Ponadto, pracuje w centrum medycznym oraz klinice leczenia niepłodności. Posiada doświadczenie w walce z chorobami autoimmunologicznymi, zaburzeniami odżywiania, problemami hormonalnymi i bezpłodnością.

Pracuje indywidualnie z pacjentami w gabinetach Okay oraz on-line.