Piątki z psychologią - spotkania dla pasjonatów psychologii w każdym wieku - WYKUP DOSTĘP!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów psychologii na kolejną edycję nasz cykl ”Piątki z psychologią” w Okay Psycholodzy i Terapeuci”!
 
”Piątki z psychologią” to spotkania stworzone z myślą o młodzieży i dorosłych, którzy:

– interesują się psychologią
– chcą poznać przyczyny ludzkich zachowań i ich motywacje
– pragną lepiej rozpoznawać swoje emocje i ich źródła
– marzą o pracy psychologa/psychoterapeuty
– chcą poszerzyć swoją świadomość na temat zaburzeń psychicznych
 
Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów naszej poradni.

O czym rozmawialiśmy?

Przygotowaliśmy dla Was następujące tematy:

 • 18 lutego – Zachowania autodestrukcyjne u nastolatków – przyczyny, funkcje oraz przebieg terapii.
  Spotkanie poprowadzi Maja Pisarek – psycholożka, psychotraumatolożka, terapeutka EMDR, założycielka Okay.
 • 25 lutego – Spektrum
  Spotkanie poprowadzi Ewelina Kownacka – psycholożka, terapeutka CVP, coach i trenerka TUS.
 • 4 marca – Depresja dwubiegunowa – czym jest, na czym polega i jakie są jej podstawy? Spotkanie poprowadzi Zuzanna Kamińska – psycholożka ze specjalnością neuropsychologia.
 • 11 marca – Psychosomatyka, a emocje – Czym jest psychosomatyka? Co to znaczy, że emocje zapisują się w ciele? Na jakie sygnały płynące z ciała warto zwrócić uwagę? Co się może dziać, gdy nie pozwalamy sobie przeżywać emocji, akceptować ich? Jak reagować, gdy pojawiają się trudne dla nas emocje? Spotkanie poprowadzi Paula Włodarczyk – psycholożka, psychotraumatolożka, surdopedagożka.
 • 18 marca – Zaburzenia odżywiania – jakie mają przyczyny i jak się objawiają? Spotkanie poprowadzi Zuzanna Kamińska – psycholożka ze specjalnością neuropsychologia.
 • 25 marca – Zapoznanie z pracą surdopedagoga – Kim jest surdopedagog? Jak wygląda jego praca? Jaka jest różnica między PJM (Polski Język Migowy), a SJM (System Językowo-Migowy)? Poznanie alfabetu w Polskim Języku Migowym, nauka przeliterowania swojego imienia przez każdego z uczestników. Poznanie zwrotów powitalnych, pożegnalnych oraz grzecznościowych. Spotkanie poprowadzi Paula Włodarczyk – psycholożka, psychotraumatolożka, surdopedagożka.
 • 1 kwietnia – Zburzenia osobowości – przegląd, diagnostyka oraz leczenie. Spotkanie poprowadzi Maja Pisarek – psycholożka, psychotraumatolożka, terapeutka EMDR, założycielka Okay.
 • 8 kwietnia – Mózg, genetyka i płeć – Co współczesna nauka wie o ludzkiej płciowości, tożsamości płciowej i popędzie seksualnym? Spotkanie poprowadzi Zuzanna Kamińska – psycholożka ze specjalnością neuropsychologa.

 

Koszt spotkania

50 zł / osoba

Więcej szczegółów

Każde spotkanie z naszym specjalistą będzie trwać półtorej godziny. W trakcie spotkania czas podzielony będzie na wykład, ćwiczenia oraz pytania uczestników.
 
Koszt wstępu na jedne zajęcia – 50 zł
Przy zakupie jednorazowo 5 spotkań, 6 spotkanie gratis.
 
Spotkania będą prowadzone w Poradni Okay Psycholodzy i Terapeuci w Legionowie, przy ulicy Warszawskiej 57 oraz w formie online, za pośrednictwem platformy ClickMeeting.
 
Zapraszamy na spotkania osoby powyżej 15 r. ż.
 
Spotykamy się w piątki 18:00-19:30.