Wprowadzenie do pracy z traumą

Trauma, to wyjątkowo trudne do zintegrowania w głowie zdarzenie. Do niedawna uważano, że traumatyczna może być dla nas śmierć lub wypadek, wydarzenie zagrażające życiu.

Dziś wiemy jednak, że nie ważne jest to, co się zdarzyło, tylko to, jaką ranę to pozostawiło.

Praca psychotraumatologa to pochylenie się nad wieloma niuansami diagnostycznymi, przejście przez ścieżkę trudnych przeżyć razem z pacjentem oraz dobór odpowiedniej metody do pracy z nim.

W trakcie webinaru postaram się Państwu przybliżyć zjawisko traumy, PTSD, cPTSD, DID. Od strony praktycznej opowiem o zjawisku dysocjacji, które mogą objawiać się w niezrozumiały do końca sposób.

Po spotkaniu będzie czas na zadawanie pytań, na które postaram się udzielić jak najpełniejszych odpowiedzi.

 

Serdecznie zapraszam 🙂

Webinar poprowadzi Maja Pisarek – Psycholog, psychotraumatolog, właścicielka Poradni Zdrowia Psychicznego Okay Psycholodzy i Terapeuci w Legionowie.


Absolwentka SWPS na kierunku psychologia kliniczna, Szkoły wyższej Bogdana Jańskiego na kierunku pedagogika oraz Uniwersytetu Gdańskiego z kierunkiem psychotraumatologia, gdzie aktualnie wykłada.
Na co dzień pracuje z młodzieżą i dorosłymi zmagającymi się ze skutkami traumy zarówno prostej jak i złożonej. Pomaga w wychodzeniu z depresji, zaburzeń lękowych oraz wszelkich zaburzeń afektywnych.
Osoba z ogromną charyzmą, zarażająca uśmiechem, doświadczony i aktywny szkoleniowiec.

Nagranie webinaru, koszt 59 PLN